E-mail: info@kartekmak.com | Tel: +90 (216) 394 30 62               E-Gazete

KURUMSAL

VİZYONUMUZ

Kuru hava vidalı kompresör ve Blower kullanmakta olan işletmelere özel servis hizmeti vermekte olan firmamız eğitimli ve uzman kadromuzla müşterilerimize kaliteli malzeme kullanımı ile yapılan işçiliğimiz, firmamız garantisi altında işletmenizde kullanılan makinelerin uzun yıllar sorunsuz olarak çalışmasını sağlamaktır.
Müşterilerimizin kullanmakta olduğu Kompresör ve Blower lerin uzun yıllar hizmet vermesi için revizyonlarını yapmış olduğumuz makinelerin ilk günkü gibi sorun çıkarmadan çalışabilmesi için makinelerinizin revizyonlarında kullanılan yedek parçalarımıza SKF rulmanlarımıza ve kaliteli işçiliğimize 6 ay garanti vererek müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak.
Kartek Makine olarak siz değerli müşterilerimizle çalışma öncesi ve sonrasında tarafımızla paylaşılan müşteri bilgi ve belgeleri ile kurumsal dökümanlar stratejik değer taşıyan bilgiler müşterimizin güvenliği açısından gizli tutulmaktadır.
Müşterimizin Bakım, Periyodik Bakım, Arıza sorunlarını makinelerin revizyonlarını daha hızlı ve uygun fiyatlarla yaparak müşterilerimize zaman ve nakit tasarrufu sağlamaktır.
Tüm marka kuru hava vidalı Kompresörler ile Blower lerin revizyon işlemleri firma yetkilisinin talebi doğrultusunda kendi işletmeleri teknik atölyelerinde istenildiği takdirde Kartek Makine servis atölyesinde en uygun fiyat ile en kısa surede yapılarak işletmenizin makinesİ faal duruma getirilmesi sağlanmaktadır.
Tüm marka vidalı Kompresör ve Blowerlerin Periyodik Bakım ve Arıza giderme işlemleri yapılmaktadır bunun için iletişim bölümünden ulaşacagınız telefon ile teknik servisimiz 7/24 hizmet verecektir Tüm marka vidalı Kompresör ile Blower yedek parça rulman ve filitrelerinin temini ve satısı uygun fiyatlarla yapılmaktadır.. Tüm marka vidalı Kompresörler ile Blower lerin revizyonlarında kullanmış olduğumuz yedek parça, rulman ve işçiliğimiz fatura kesim tarihi itibari ile 6 ay süre ile KARTEK MAKİNE tarafından garanti kapsamındadır.

 • team member
  SATIŞ SONRASI SERVİS
  İşlemler

  *Garanti

  *Ürün iadesi

  *Eğitim

  *Yedek parça

  *Tamir & Bakım

 • team member
  SATIŞ PAKETLEME
  Ürünler

  • Her tür paket blowerlar

  • Her tür paket vakum blower

  • Her tür vakum pompaları (vidanjör)

  • Her tür santrifüj blower (side channel)

  • Her tür pnömatik nakil sistemleri

 • team member
  AKUSTİK SES İZOLASYONU
  Kabinler

  Kendi İmalatımız Olan Akustik Kabinlerle Blowerlarınıza Ses İzolasyonu Yapıyoruz.

  %99 Ses İzolasyonu Saglamaktayız.

  Dış ortamdan bağımsız uzun ömürlü hale getiriyoruz.