E-mail: info@kartekmak.com | Tel: +90 (216) 394 30 62               E-Gazete

  • photo

    Türkiye ve orta doğu pazarında Robuschi, Hibon,Molino,Clauspeters.Gardner Denver markalı Blower ve Alman Menşeili blowerların teknik servisi,orjinal yedek parça tedariki firmamız tarafından özenle yapılmaktadır.

  • photo
  • photo

    Akustik kabin İzolasyonları

KALİTE POLİTİKAMIZ

KARTEK Makina Sektörün önde gelen imalatçılarından olan paket blower ve blower aksesuarları imalatının satışının yanı sıra, 7/24 blower ve kompresör revizyon servis hizmeti de vermektedir. Kullanıcımızın kalite beklentisine Atölyemizde ve Fabrikalarda demontaj ettiğimiz Kompresörlerin ve Blowerlerin uzun süre hatasız ve ölçülen değerlerde çalışması ile cevap vermekteyiz. Önceliğimiz ve sorumluluğumuz müşteri memnuniyetidir. Bu düşünceyle yola çıkarak kalite anlayışımız; bu sektörde kullanılan bütün Kompresör ve Blowerlerin yedek parçalarını orjinal kullanmak ,firmasından tedarik etmektir. Türkiye ve orta doğu pazarında Robuschi, Hibon,Molino,Clauspeters.Gardner Denver markalı Blower ve Alman Menşeili Kopmresörlerin teknik servisi,orjinal yedek parça tedariki firmamız tarafından özenle yapılmaktadır. Türkiyede bulunan fabrikaların bizi tercih nedeni bu alanda servis ve yedek parça tedarikinde üstlendiğimiz sorumluluklarımızdan asla taviz vermememizdir. Blower ve kompresörlerde sadece gerekli parçaların yenisiyle değiştirilmesi,gereken parçaların onarılması ,firmamız tarafından garanti kapsamına alınması,üretici firmaları koruma ve firmaların daha az maliyetle revizyon isteğini olumlu karşılaması nedeniyle Kartek makine; teknik servis anlamında Türkiye’nin en çok tercih edilen firmasıdır. Müşterilerimizden gelen teklifler doğrultusunda, özel tasarım blower paketleri yapmaktayız. Ürünlerimizde; uzun ömürlü, yüksek verimli, enerji tasarrufu sağlayan sessiz blower gövdeleri kullanılmaktadır. Üretim tesisinde kullanılacak Blower ve Kompresör ihtiyacınız için Mühendislerimiz gerekli hesaplaları yaparak sizin için uygun ve maliyeti düşük makine ünitesi hazırlayarak sizlere hizmet vermektedir.

Sizlere alanında yılların vermiş olduğu bilgi birikim ve tecrübelerimiz ile beraber daima kaliteli bir şekilde vakumlama makineleri alanında en kısa zaman dilimi içinde başarılı sonuçlar elde etmenizi sağlıyoruz. Blower yabancı bir sözcük olmasına rağmen bu alanda çok kısa bir zaman dilimi içinde verimli bir şekilde sonuçlar elde edilebilmesini sağlamaktayız. Dolayısı ile bu süreci en iyi bir hale sokma gereği ve bu süreci de başarılı bir şekilde kalitemizi sizlere sunuyoruz.
ROBUSCHİ & LONGTECH & BUSCH & HOLMES & WİLHEM KLEİN & AEROTECH & MOLİNO & KAESER & HİBON & MAPNER BLOWER ile ilgili olarak sizlerde dilerseniz yaşamınızı sürdürebilir ve bu süreci en kısa zamanda kaliteli ürünlerimiz ile beraber verimli sonuçlar elde edilmesini sağlıyoruz.

Günlük yaşamımızı dahilinde daima verimli bir şekilde sonuçlar elde edilmesi mümkün olan ürünler ile ilgili olarak sizlere daima verimli bir şekilde çalışma profilleri oluşturuyor ve hizmet kalitemizi daima müşteri memnuniyeti elde edebilmek adına verimli sonuçlar elde edilmesini sağlıyoruz. Blower kelime anlamı ile beraber vakumlama emme (çekme) debi bar (basınç) makinesi olarak bilinmektedir ve bu alanda sizlere sunuyor olduğumuz blower makinelerin satışını sağlıyor ve satış sonrası destek hizmetlerimiz ile beraber çok kısa bir zaman dilimi içinde sizlere de verimli bir şekilde hizmetler sunuyoruz. Aynı zamanda da blower markalar hakkında firmamızdan bilgi temin edebilir ve bu süreci daima rahat bir şekilde yaşamınızı sürdürme kalitesine sahip olmanızı sağlıyor ve bu süreci çok kısa bir zaman dilimi içinde verimli bir sürece getirmenizi sağlıyoruz.

REVİZYON

Türkiyede bulunan fabrikaların bizi tercih nedeni 11 yıldır bu alanda servis ve yedek parça tedarikinde üstlendiğimiz sorumluluklarımızdan asla taviz vermememizdir.Blower ve kompresörlerde sadece gerekli parçaların yenisiyle değiştirilmesi,onarılması gereken parçaların onarılması ,firmamız tarafından garanti kapsamına alınması,üretici firmaları koruma ve firmaların daha az maliyetle revizyon isteğini olumlu karşılaması nedeniyle Kartek makine; teknik servis anlamında Türkiye’nin en çok tercih edilen firmasıdır.

Revizyon Galerisi İçin Tıklayınız
Yedek Parça

Mevcut her marka blower ve kompresör için yedek parça ihtiyaçlarınızı karşılamakta ve satış sonrası servisi ile müşterilerinin memnuniyetini arttırmaktadır.Tüm yedek parçalarımız 6 ay garantilidir.Tamamen kendi imalatımız olan; akustik kabin; modern şase, blower susturucuları, emniyet valfleri ve daha birçok aksesuar

Yedek Parça Galerisi İçin Tıklayınız.
SERVİS & BAKIM

Blowerlar endüstride kullanılmak için kalifiye personel tarafından monte edilmek, kullanılmak ve bakımı yapılmak üzere projelendirilip imal edilmişlerdir. Blowerlardan maksimum verim alabilmek için periyodik bakımlarının zamanında ve uzman kişilerce yapılıyor olması büyük önem taşımaktadır. Amacına uygun monte edilmemiş, korunmamış ve gerekli bakımları zamanında yapılmayan her blower çalışan her makine gibi arıza çıkaracaktır. Blowerları taşıyan, monte eden, işletmeye alan ve bakımını yapan personel yetişmiş kalifiye eleman olmak zorundadır.

Servis Bakım Galerisi İçin Tıklayınız.